SVEIKI UŽSUKĘ Į maketavimo.LT SVETAINĘ!

Susipažinkim!

  Mane galite vadinti Audra (nors dokumentuose Audronė). maketavimo paslaugų srityje dirbu jau 6-erius metus, tad turiu sukaupusi nemažą patirtį. Esu tikra, kad esu tas žmogus, kurį kiti apibūdina - ''ai, čia ta, prie meno'' - taigi, būkite tikri - kiekviename užsakyme bus cinkelis, bus ir dalelė manęs. 

  Nesu mėgėja plagijuoti, bet jei labai norėsite, kad Jūsų užsakytas maketas būtų į kažką panašus - pasistengsiu, bet vistiek nuo plagijato išsisuksiu.

  Esu už tai, kad darbas būtų atliktas su meile ir užsidegimu, nes tik tuomet jis pasieks ir kitų akis (o gal ir širdis), tad nenustebkite, kad maketus aš Jums galiu pateikti ne tik darbo metu, bet ir vėlyvą naktį, ar ankstyvą rytą. Kartais kūrybinės mintys ateina netikėtai...

  Esu tikra, kad į šią svetainę užsukote neatsitiktinai, o ieškodami, kas teikia profesionalias maketavimo paslaugas. Tad noriu Jus patikinti, kad čia galite užsisakyti šias profesionalias ir nebrangias maketavimo paslaugas: vizitinių kortelių maketavimas, plakatų maketavimas ir dizainas, skrajučių maketavimas ir dizainas, lankstinukų maketavimas ir dizainas, diplomų maketavimas ir dizainas. Nesuklysite ir užsisakę logotipo kūrimo ar firminio stiliaus paslaugas.

  Daug žmonių manęs klausia,- ar pas mane įkandamos maketavimo kainos? (toks klausimas, net paglosto širdį - vadinasi žmogui patiko mano darbai) - į tokį klausimą, aš galiu atsakyti ramia sąžine - jos tikrai įkandamos, ir netgi mažesnės nei Jūs tikitės.

  Tikiuosi smagaus bendravimo ir bendradarbiavimo!